Кино
Орландо Блум задълбава в независимото кино
< обратно
02-02-10 10:29
02-02-10 10:29
Stand.bg
Орландо Блум ще играе главната роля в предстоящата инди драма
„Добрият доктор", за която са спрягани още имената на Майкъл Пена, Трой Гарити,
Кортни Форд, Роб Мороу и Дж.К. Симънс.
Холивудската звезда ще бъде и един от продуцентите на
лентата, режисирана от Ланс Дейли. Сценарият е дело на Джон Енбъм (тв-сериала „Вероника
Марс") и е определян като трилър-тип „Хичкок", като основната сюжетна линия ще
се върти около лутащ се лекар, който постоянно се опитва да впечатли колегите и
шефовете си.
Когато в болницата е приета 18-годишна пациентка с
бъбречна инфекция, който му отдава уважението, за което лекарят толкова копнее,
героят на Блум подправя картона на момичето само и само да я задържи в
здравното заведение.
Служител на болничните власти обаче разкрива измамата на
доктора и започва да го изнудва, за да си набавя болкоуспокояващи.
Известният с ролята си на елфа Леголас актьор явно е
решил сериозно да насочи кариерата си към инди киното.
Той участва във филма на Марк Ръфало "Sympathy for Delicious", чиято
премиера бе на фестивала в Сънданс. Освен това на лондонска сцена участва в
Уест-ендската продукция "In Celebration."
Спечели двойна покана за „София филм фест" 2023
- НД
- СБ
- ПТ
- ЧТ
- СР
- ВТ
- ПН
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30

