Дизайн
Пазарът на таблет-компютри ще "експлодира" през 2010 г
< обратно
Публикувано на:
20-01-10 14:48
Последна редакция:
20-01-10 14:48
Автор:
Id
Фотокредит:
„Десетки милиони"
таблет-компютри ще бъдат продадени през 2010 г., смятат експерти от водещата
одиторска компания „Делойт".
Компютрите без
клавиатура и мишка, вместо които се ползва чувствителен на допир екран, ще
бъдат новия бум в сектора на потребителската електроника.
Прогнозата подхранва слуховете, че от Apple ще представят на пазара свой таблет по време на пресконференция, насрочена за 27 януари. Подобно събитие би дало сериозен тласък на пазара на този тип преносими компютри.
Анализатори прогнозират и оспорвана борба за вниманието на потребителите между таблетите и все по-високотехнологичните e-book устройства за четене на електронни книги.
най-четени
Игра
Спечели двойна покана за „София филм фест" 2023
27-ото издание на „София филм фест" ще стартира на 16 март в зала 1 на НДК.
Ако отговориш правилно...
играй >>
календар
- НД
- СБ
- ПТ
- ЧТ
- СР
- ВТ
- ПН
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
Харесай ни

