Музика
Stampin' Ground се завръщат във Военния клуб
< обратно
23-02-26 12:26
30-11--1 00:00
Stand.bg
23 години след култовия първи концерт на Stampin' Ground във Военния клуб в София бандата ще свири на същото място на 28 март.
Това събитие е част от голямото им дългоочаквано завръщане. Завръщане на сцената изобщо (след „събирането им" през 2025 г.), както и завръщане тук в България.
Пътят на безспорните крале на британската метъл хардкор сцена тръгва от Челтнъм през 1995 г. Музиката им има специфично звучене, защото съчетава суровата агресия на хардкор-пънка със смазващата прецизност на груув метъла и траша.
Родните крале Vendetta също се завръщат на сцената на Военния клуб, а пък тази година се навършват 15 години от излизането на класическия им втори албум „Време Разделно".
Още една причина да не изпуснете този концерт!
Предстои добавянето на още банди и информация.
Билетите са по 30 евро и могат да бъде купени от https://shorturl.at/5crU2.
Спечели двойна покана за „София филм фест" 2023
- НД
- СБ
- ПТ
- ЧТ
- СР
- ВТ
- ПН
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30

